Ubytovanie v apartmánoch na ostrove VIS v Chorvatsku
O Chorvátsku O ostrove VIS Apartmány Apartmán A1 Apartmán A2 Apartmán A3 Apartmán A4 Kontakt

Apartmány

Apartmánový dom Filip je nový objekt postavený v roku 2006. Spĺňa vysoké kvalitatívne kritériá. Je na pokojnom mieste v dovolenkovej dedine Rukavac v južnej časti ostrova Vis. Je obkolesený subtropickou záhradou s pavilónom a grilmi ktoré sú k dispozícii návštevníkom. Dom je od mora a od reštaurácií vzdialený 500 metrov. Len 10 minút peši sa nachádza Strieborná pláž ( Uvala Srebrena) ktorá sa považuje za jednu z najkrajších pláží na ostrove.
Miesto je ideálne pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť preplneným letoviskám, túžia po čistom mori a nedotknutej prírode. Vstup do mora na okolitých plážach je mierny, more je bezpečné a vhodné aj pre malé deti. Pláže nie sú platené.
Všetky trojhviezdičkové apartmány sú klimatizované, so satelitnou televíziou a samostatnými vchodmi. Návštevníkom slúži vlastné kryté parkovisko priamo pred domom. V miestnom prístave je možné parkovať malé loďky. Možno si tam tiež dohodnúť individuálne výlety na výletných člnoch do okolia na ostrov Ravnik s čarovnou Zelenou jaskyňou, ostrov Budikovac s typickou dalmatínskou konobou, na pieskovú pláž Zaglav, alebo do zátoky Stiniva, ktora je jednou z periel Jadranského mora.

Na ostrov Vis trikrát denne premávajú trajekty zo Splitu. Cesta trvá 2 hod. 20 min. Dvakrát denne premáva na ostrov rýchly osobný katamarán. Plavebný poriadok je na www.jadrolinija.hr

Osada Rukavac je dostupná autom z hlavného mesta Vis ( 9 km).
Pekárenské výrobky, ovocie a zelenina sú do letoviska dodávané denne formou pojazdných predajní. Väčšie nákupné centrá sú v meste Vis a Komiža.

V objekte je po Slovensky hovoriaci správca.

Cenník

Season Apart. A1 Apart. A2 Apart. A3 Apart. A4
15.6 - 12.7. 65 € 65 € 75 € 75 €
13.7. - 31.8. 79 € 79 € 89 € 89 €
1.9. - 30.9. 70 € 70 € 80 € 80 €

5 % zľava pri 7 viac dennom pobyte

Ceny sú vrátene dane z pridanej hodnoty, bez miestneho poplatku.
Rezervácie sú potvrdené po zaplatení 20% zálohy. Pri zrušení rezervácie do 45 dní pred nástupným termínom sa záloha vráti v plnom rozsahu.

Exteriér

Rezervujte si ubytovanie

Vaše meno * Ulica Adresa Mesto
PSČ Štát Telefón E-mail
Príchod: .. Odchod: .. Osôb:
Apartmán A1: Apartmán A2: Apartmán A3: Apartmán A4:
Doplňujúce informácie
Kontrolný kód